Кошик
58 відгуків
РВД Мастер
+380
67
618-87-22
+380
95
801-75-95

Гофра для вихлопних систем

РУКАВИ МЕТАЛЕВІ ВАЛЬЦЬОВАНИХ (РМВ), так само відомі як гофра вихлопна, що використовується як гофра вихлопної системи у вантажних автомобілях, а так само для захисту електропроводки, кабелів, гумових та інших рукавів від механічних пошкоджень, для відводу вихлопних газів, а також транспортування сипучих і газоподібних середовищ,може встановлюватися в якості відводу диму в лазнях.саунах,банних комплексів, при температурах від 0 до 923К (від -273°С до +650°С).

 • Являють собою кручений шланг виготовлений з металевої стрічки, яка в процесі виробництва профілюється і згортається по спіралі в гнучкий трубопровід. З'єднання і ущільнення між витками спіралі досягається за рахунок S-образного замку (див. рис)

 • В якості матеріалів для виробництва несучої оболонки РМВ можуть застосовуватися стрічки: низьковуглецевий сталевий, нержавіюча сталь, оцинкована.

 • Рукава РМВ-2 Ду 101,6-127мм в стандартному виконанні виготовляються з металевої стрічки 0,4х20мм.
 • Рукав металевий вальцований РМВ 2Г
  (несуча оболонка)

  Конструкція: вальцований металорукав,
  2Г – гранований, з S-подібним замком між витками
  Властивості: стійкість до скручування, задовільна гнучкість, дуже висока стійкість до розриву і на розчавлювання. Допустиме відхилення від номінальної довжини ±5%.
  Профіль:
1 2
Гибкие дымоходы из нержавеющей стали. Металлорукав нержавеющая сталь (нержавейка) и оцинкованная сталь. Труба гофрированная может устанавливаться в качестве отвода дыма в банях, саунах, банных комплексов.
Гибкий металлорукав..
 Гофрированная металлическая вальцованная труба мет.рукав так же для защиты кабелей, электропроводки, резиновых и прочих рукавов от механических повреждений, для отвода выхлопных газов, а также транспортировки сыпучих и газообразных сред
Гофрована труба для відводу вихлопних газів опалювальних систем Webasto, ПРИДНІПРОВСЬКА, Теплостар, Бінар, Eberspacher, Планар, HYDRONIC; для генераторів гарячих газів Терммикс.
 Гофри і металорукава вихлопних систем автомобілів і спецтехніки, КАМАЗ, МАЗ, SCANIA, MERCEDES, IVECO, MAN